WYNIKI !!! V TURNIEJ ŁUCZNICZY O PUCHAR ŁOWCZEGO W GORAJU 2017
Kategoria: Wyniki zawodów
MIEJSCE | NAZWISKO IMIĘ | KATEGORIA WIEKOWA | KATEGORIA SPRZĘTOWA | ILOŚĆ PUNKTÓW | |
D Z I E C I | 1 | RUBACH KASIA | DZIECI<12 | TRAD | 350 |
2 | DYJETA AMELIA | DZIECI<12 | HUNTER | 328 | |
3 | DĄBKOWSKI KORNEL | DZIECI<12 | HUNTER | 236 | |
4 | KOŁAK IWONA | DZIECI<12 | HUNTER | 230 | |
5 | GEREMEK MATEUSZ | DZIECI<12 | TRAD | 208 | |
6 | GEREMEK DOMINIKA | DZIECI<12 | TRAD | 196 | |
7 | GAJDA KAROL | DZIECI<12 | HUNTER | 192 | |
8 | ŁOSAK JAGNA | DZIECI<12 | TRAD | 172 | |
9 | STRZELEWICZ KACPER | DZIECI<12 | TRAD | 138 | |
10 | DOLATA RENATA | DZIECI<12 | HUNTER | 132 | |
11 | JEZIERSKI MATEUSZ | DZIECI<12 | TRAD | 120 | |
12 | GORGOŃ TYMON | DZIECI<12 | TRAD | 94 | |
13 | POMORSKA NATASZA | DZIECI<12 | 92 | ||
Dorośli Kobiety Łuki Hunter | 1 | KOŁAK MARTA | DOR>20K | HUNTER | 382 |
2 | WALKOWSKA MONIKA | DOR>20K | HUNTER | 358 | |
3 | KULAK KAROLINA | DOR>20K | HUNTER | 286 | |
4 | BŁAŻ-CHODKOWSKA MAGDALENA | DOR>20K | HUNTER | 268 | |
5 | FIGURA AGATA | DOR>20K | HUNTER | 254 | |
6 | RUBACH ANNA | DOR>20K | HUNTER | 234 | |
7 | GRZEŚKOWIAK AGNIESZKA | DOR>20K | HUNTER | 148 | |
8 | POMORSKA EWA | DOR>20K | HUNTER | 126 | |
Dorośli Kobiety Łuki Tradycyjne | 1 | ZARZECKA LILA | DOR>20K | TRAD | 258 |
2 | PIETKIEWICZ "OLSON" ALEKSANDRA | DOR>20K | TRAD | 254 | |
3 | ANDRZEJEWSKA MARZENA | DOR>20K | TRAD | 246 | |
4 | WITASZAK ANNA | DOR>20K | TRAD | 244 | |
5 | STRZELEWICZ SONIA | DOR>20K | TRAD | 228 | |
6 | SWOBODA DANUTA | DOR>20K | TRAD | 226 | |
7 | SADOWSKA JOANNA | DOR>20K | TRAD | 212 | |
8 | KIMEL KATARZYNA | DOR>20K | TRAD | 204 | |
9 | ŚWIĘTNICKA DOROTA | DOR>20K | TRAD | 204 | |
10 | DOLATA ANA | DOR>20K | TRAD | 180 | |
11 | NAPRUSZEWSKA SONIA | DOR>20K | TRAD | 168 | |
12 | KNIOŁA AGNIESZKA | DOR>20K | TRAD | 160 | |
13 | BUŁAWA KATARZYNA | DOR>20K | TRAD | 130 | |
14 | DERA MARTA | DOR>20K | TRAD | 128 | |
15 | STRZELEWICZ BEATA | DOR>20K | TRAD | 98 | |
16 | GEHRKE MONIKA | DOR>20K | TRAD | 72 | |
17 | HENNIK PATRYCJA | DOR>20K | TRAD | 62 | |
Dorośli Kobiety Łuki Bloczkowe | 1 | KOKOT-WARDĘGA KAROLINA | DOR>20K | CU/HU | 386 |
2 | GAJDA KAROLINA | DOR>20K | CU/HU | 348 | |
3 | KULIK ANNA | DOR>20K | CU/HU | 246 | |
4 | LUDOWICZ KLAUDIA | DOR>20K | CU/HU | 228 | |
Dorośli Mężczyźni Łuki Hunter | 1 | WALKOWSKI PRZEMYSŁAW | DOR>20M | HUNTER | 418 |
2 | WALKOWSKI MIKOŁAJ | DOR>20M | HUNTER | 394 | |
3 | KOŁAK ZBYSZEK | DOR>20M | HUNTER | 344 | |
4 | CHODKOWSKI ARTUR | DOR>20M | HUNTER | 338 | |
5 | DUDZIAK ŁUKASZ | DOR>20M | HUNTER | 324 | |
6 | KUCEWICZ MACIEJ | DOR>20M | HUNTER | 316 | |
7 | GRZEŚKOWIAK MACIEJ | DOR>20M | HUNTER | 314 | |
8 | GUMIŃSKI BOGDAN | DOR>20M | HUNTER | 294 | |
9 | MIGDALSKI PIOTR | DOR>20M | HUNTER | 278 | |
10 | KACZMARKIEWICZ ADAM | DOR>20M | HUNTER | 268 | |
11 | POMORSKI PIOTR | DOR>20M | HUNTER | 268 | |
12 | SIEMIENIEC TOMASZ | DOR>20M | HUNTER | 264 | |
13 | DYJETA PAWEŁ | DOR>20M | HUNTER | 258 | |
14 | SZYCHULSKI ZBIGNIEW | DOR>20M | HUNTER | 254 | |
15 | DESKIEWICZ WOJCIECH | DOR>20M | HUNTER | 238 | |
16 | HERWEYNEN RICHARD | DOR>20M | HUNTER | 238 | |
17 | RUBACH SZYMON | DOR>20M | HUNTER | 232 | |
18 | DŹWIK MICHAŁ | DOR>20M | HUNTER | 216 | |
19 | BUBACZ PAWEŁ | DOR>20M | HUNTER | 204 | |
20 | NOWAK KACPER | DOR>20M | HUNTER | 188 | |
21 | GAJB JAN | DOR>20M | HUNTER | 182 | |
Dorośli Mężczyźni Łuki Tradycyjne | 1 | SIEMIENIEC KRZYSZTOF | DOR>20M | TRAD | 406 |
2 | BARAN "BOBAN" ŁUKASZ | DOR>20M | TRAD | 406 | |
3 | DERECH RAFAŁ | DOR>20M | TRAD | 344 | |
4 | ANDRZEJEWSKI HENRYK "PIENIEK" | DOR>20M | TRAD | 338 | |
5 | RYBARCZYK WOJCIECH | DOR>20M | TRAD | 326 | |
6 | PEDA MAREK | DOR>20M | TRAD | 320 | |
7 | WONTKA JACEK | DOR>20M | TRAD | 320 | |
8 | ŚWIĘTNICKI JACEK | DOR>20M | TRAD | 272 | |
9 | GANSKE JAKUB | DOR>20M | TRAD | 264 | |
10 | DEKUBANOWSKI SZYMON | DOR>20M | TRAD | 260 | |
11 | STRYCZYŃSKI ADAM | DOR>20M | TRAD | 260 | |
12 | BUŁAWA PIOTR | DOR>20M | TRAD | 254 | |
13 | SEMIEGIN MICHAŁ | DOR>20M | TRAD | 234 | |
14 | SZYMAŃSKI PAWEŁ | DOR>20M | TRAD | 234 | |
15 | LEWANDOWSKI BŁAŻEJ | DOR>20M | TRAD | 226 | |
16 | STRZELEWICZ PATRYK | DOR>20M | TRAD | 218 | |
17 | ZIELIŃSKI "ZET" PAWEŁ | DOR>20M | TRAD | 212 | |
18 | SWOBODA ADAM | DOR>20M | TRAD | 204 | |
19 | BIKOWSKI SZYMON | DOR>20M | TRAD | 182 | |
20 | STRZELEWICZ DARIUSZ | DOR>20M | TRAD | 174 | |
21 | PSZONKA PIOTR | DOR>20M | TRAD | 156 | |
22 | KOCIOŁEK SEBASTIAN | DOR>20M | TRAD | 136 | |
23 | KULIBERDA WOJCIECH | DOR>20M | TRAD | 134 | |
24 | RUTKOWSKI KRZYSZTOF | DOR>20M | TRAD | 110 | |
Dorośli Mężczyźni Łuki Bloczkowe | 1 | KLAWIKOWSKI ROBERT | DOR>20M | CU/HU | 498 |
2 | FABIŚ SEBASTIAN | DOR>20M | CU/HU | 492 | |
3 | BIAŁECKI ARTUR | DOR>20M | CU/HU | 468 | |
4 | LEWANDOWSKI ANDRZEJ | DOR>20M | CU/HU | 466 | |
5 | GRONOSTAJ IRENEUSZ | DOR>20M | CU/HU | 456 | |
6 | PIWECKI PIOTR | DOR>20M | CU/HU | 440 | |
7 | ŁOSAK RAFAŁ | DOR>20M | CU/HU | 438 | |
8 | AFFEK MARCIN | DOR>20M | CU/HU | 436 | |
9 | OLESIAK KRZYSZTOF | DOR>20M | CU/HU | 428 | |
10 | KULUS EDWARD | DOR>20M | CU/HU | 426 | |
11 | OKUNIEWSKI MARCIN | DOR>20M | CU/HU | 426 | |
12 | SAŁATA TOMASZ | DOR>20M | CU/HU | 422 | |
13 | WŁOCH MARCIN | DOR>20M | CU/HU | 422 | |
14 | BARWINEK MARCIN | DOR>20M | CU/HU | 414 | |
15 | STANIEWICZ ROBERT | DOR>20M | CU/HU | 414 | |
16 | RUBACH ANDRZEJ | DOR>20M | CU/HU | 404 | |
17 | WICHER ROBERT | DOR>20M | CU/HU | 400 | |
18 | STALOŃCZYK PRZEMYSŁAW | DOR>20M | CU/HU | 398 | |
19 | MAKSYMIUK ZBIGNIEW | DOR>20M | CU/HU | 394 | |
20 | KULIK MICHAŁ | DOR>20M | CU/HU | 390 | |
21 | SAPIŃSKI PAWEŁ | DOR>20M | CU/HU | 390 | |
22 | GAŁECKI KACPER | DOR>20M | CU/HU | 388 | |
23 | BELING MARCIN | DOR>20M | CU/HU | 384 | |
24 | MAŁEKI PIOTR | DOR>20M | CU/HU | 384 | |
25 | BUCZKOWSKI JEREMI | DOR>20M | CU/HU | 374 | |
26 | SIEWIORA MATEUSZ | DOR>20M | CU/HU | 364 | |
27 | KUCZKOWSKI PRZEMYSŁAW | DOR>20M | CU/HU | 316 | |
28 | SIEWIORA RYSZARD | DOR>20M | CU/HU | 290 | |
29 | GORGOŃ MICHAŁ | DOR>20M | CU/HU | 162 | |
30 | NOWICKI PIOTR | DOR>20M | CU/HU | 130 | |
31 | BAGIŃSKI PIOTR | DOR>20M | CU/HU | 110 | |
32 | SUROWIEC MARCIN | DOR>20M | CU/HU | 110 | |
33 | MAZUR HUBERT | DOR>20M | CU/HU | 102 | |
Junior Łuki Bloczkowe | 1 | BELING JAKUB | JUN 12-16 | CU/HU | 480 |
2 | WARDĘGA JAKUB | JUN 12-16 | CU/HU | 406 | |
3 | FABIŚ MIKOŁAJ | JUN 12-16 | CU/HU | 404 | |
Junior Łuki Pozostałe | 1 | STRZELEWICZ SZYMON | JUN 12-16 | TRAD | 244 |
2 | SKOTARCZAK MARTYNA | JUN 12-16 | HUNTER | 222 | |
3 | KULIS PIOTR | JUN 12-16 | HUNTER | 176 | |
4 | CHODKOWSKA KASIA | JUN 12-16 | HUNTER | 64 | |
Młodzież Kobiety Łuki Hunter | 1 | ZUBOWICZ KAROLINA | MŁ 16-20K | HUNTER | 126 |
2 | JANICKA KATARZYNA | MŁ 16-20K | HUNTER | 100 | |
3 | KONOFAL ALEKSANDRA | MŁ 16-20K | HUNTER | 82 | |
Młodzież Mężczyźni Łuki Hunter | 1 | URAN JAN | MŁ 16-20M | HUNTER | 450 |
2 | KUC HUBERT | MŁ 16-20M | CU/HU | 442 | |
3 | ŚWIDERSKI ALEKSANDER | MŁ 16-20M | CU/HU | 434 | |
4 | DĄBKOWSKI JEREMI | MŁ 16-20M | CU/HU | 372 | |
5 | PRZYBYLAK ADRIAN | MŁ 16-20M | HUNTER | 266 | |
6 | GRZONA IRENEUSZ | MŁ 16-20M | HUNTER | 260 | |
7 | GAŁGAN PIOTR | MŁ 16-20M | HUNTER | 252 | |
8 | ZAREMBA RAFAŁ | MŁ 16-20M | HUNTER | 252 | |
9 | BARTNICKI RAFAŁ | MŁ 16-20M | HUNTER | 230 | |
10 | SPICKER SEWERYN | MŁ 16-20M | HUNTER | 184 | |
11 | MATYSIAK JAKUB | MŁ 16-20M | HUNTER | 140 | |
Młodzież Łuki Bloczkowe | 1 | KUC HUBERT | MŁ 16-20M | CU/HU | 442 |
2 | ŚWIDERSKI ALEKSANDER | MŁ 16-20M | CU/HU | 434 | |
3 | DĄBKOWSKI JEREMI | MŁ 16-20M | CU/HU | 372 |